Herní sluchátka HyperX Cloud Stinger Wireless 7.1 (4P4F0AA)

Herní sluchátka HyperX Cloud Stinger Wireless Herní sluchátka od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní prostorový... více informací »
Herní sluchátka HyperX Cloud Stinger Wireless 7.1
Značka: HyperX
1 882 Kč
Ověřit dostupnost
Herní sluchátka HyperX Cloud Stinger Wireless Herní sluchátka od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní prostorový...

Herní sluchátka HyperX Cloud Stinger Wireless Herní sluchátka od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní prostorový zvuk, který zajistí, že každá hra bude maximálně pohlcující zážitek. Díky nízké váze je na hlavě ani neucítíte a bezdrátové připojení zajistí, že vás nebude limitovat otravný kabel. Mikrofon zase omezí šumy z okolí, takže zajistí i ničím nerušenou komunikaci. Půjde tak o skvělý doplněk při používání vašich herních konzolí. Úchvatný prostorový zvuk Nechte se pohltit úchvatným zvukem, jenž vám zaručí maximální herní zážitek. Užívejte si neskutečné momenty svého zápolení, které k vám proniknou skrze virtuální prostorový zvuk 7.1 zajištěný softwarem HyperX NGENUITY. Kvalitní zvuk a maximální zvukovou přesnost navíc doladí 40mm směrové budiče. Pro absolutní pohodlí HyperX Cloud Stinger umožní pohodlné a dlouhé hraní. Jsou lehké jako pírko, takže je na hlavě ani nepocítíte. Aby sluchátka perfektně sedla na hlavu, přijde vhod ocelový posuvník, kterým si jej dokonale upravíte na vaši hlavu. A pro snadné používání přijde vhod pohodlné ovládání přímo na náušnících. Bezdrátové připojení o 2,4 GHz zase zajistí, že vás nebude otravovat nepříjemný kabel. Užitečný mikrofon Pro zajištění perfektní komunikace s vašimi přáteli zajisté doceníte mikrofon, který ruší šumy z okolí. Nebudete tak do světa vysílat otravné ťukání linoucí se z vaší klávesnice i myši. Když jej pak nebudete chtít používat, jednoduchým způsobem jej vypnete tak, že mikrofon posunete do vertikální polohy.
Tento akční a ve slevě produkt Herní sluchátka HyperX Cloud Stinger Wireless jde sehnat taky tu na webu v kategorii audio. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! Tento vyjímečný výrobce HyperX pro vás připravuje skvělý sortiment. za výborné peníze! Přesvědčte se sami! Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od výrobce HyperX. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento žádaný kousek Herní sluchátka HyperX Cloud Stinger Wireless 7.1 (4P4F0AA) od dodavatele s dobrým jménem HyperX lze sehnat aktuálně na našich stránkách levně! Nabídka již od 1 882 Kč.