Herní sluchátka HyperX CloudX – Xbox (4P5H8AA)

Herní sluchátka HyperX CloudX - Xbox Herní sluchátka od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní zvuk, který zajistí, že každá hra... více informací »
Herní sluchátka HyperX CloudX
Značka: HyperX
1 160 Kč
Ověřit dostupnost
Herní sluchátka HyperX CloudX - Xbox Herní sluchátka od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní zvuk, který zajistí, že každá hra...

Herní sluchátka HyperX CloudX – Xbox Herní sluchátka od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní zvuk, který zajistí, že každá hra bude maximálně pohlcující zážitek. Díky elegantnímu designu náušníků skvěle padnou na vaše uši a nebudou vás absolutně rušit. Mikrofon zase omezí šumy z okolí, takže zajistí i ničím nerušenou komunikaci. Bude tak skvělým doplňkem k vašemu Xbox. Úchvatný hudební zážitek Nechte se pohltit úchvatným zvukem, jenž vám zaručí dokonalý herní zážitek. Navíc jsou sluchátka designována přímo pro Xbox, takže každá hra s vaší konzolí bude skutečný zážitek. Pro absolutní pohodlí Cloud Stinger umožní pohodlné dlouhé hraní. Lehké náušníky z paměťové příjemně sednou okolo ucha a umožní tak plnohodnotnou zvukovou potěchu z vašeho virtuálního dobrodružství. Aby sluchátka perfektně sedla, přijde vhod i hliníkový rám, kterým perfektně posadí na vaši hlavu. I při dlouhých večerech tak zajistí, že nebudou tlačit. Užitečný mikrofon Pro zajištění perfektní komunikace s vašimi přáteli zajisté doceníte mikrofon, který ruší šumy z okolí. Budete tak posílat do světa jen vaše myšlenky a postřehy. Když jej pak nebudete chtít používat, jednoduše ho můžete moci oddělat pryč. Stejně tak oceníte dálkové ovládání hlasitosti přímo na kabelu sluchátek.

Zlevněný produkt Herní sluchátka HyperX CloudX - Xbox (4P5H8AA) od značky s dlouholetou tradicí HyperX snadno seženete u nás nyní za outletovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 160 Kč.