Herní sluchátka Marvo HG8958

Kvalitní zvuk se silnými basy Herní sluchátka Marvo HG8958 disponují velkými 40mm zvukovými měniči, které poskytují kvalitní zvuk se silnými basy... více informací »
Herní sluchátka Marvo HG8958
Značka: Marvo
378 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní zvuk se silnými basy Herní sluchátka Marvo HG8958 disponují velkými 40mm zvukovými měniči, které poskytují kvalitní zvuk se silnými basy...

Kvalitní zvuk se silnými basy Herní sluchátka Marvo HG8958 disponují velkými 40mm zvukovými měniči, které poskytují kvalitní zvuk se silnými basy a čistými výškami. Mimo kvalitní zvuk vám sluchátka nabídnou všesměrový mikrofon pro týmovou komunikaci, pohodlné náušníky a čelenku, krásné RGB LED podsvícení nebo třeba snadné připojení. Maximální pohodlí Zapomeňte na otlačené uši nebo hlavu. Sluchátka Marvo HG8958 mají měkce polstrované náušníky a nastavitelnou čelenku, která se přizpůsobí velikosti vaší hlavy. Vy tak můžete hrát nerušeně po celé hodiny. Volejte s přáteli nebo komunikujte s týmem Herní sluchátka by se bez kvalitního mikrofonu asi ani neobešla, proto jsou sluchátka Marvo vybavena všesměrovým mikrofonem, díky kterému se dokonale domluvíte s týmem na dalším postupu nebo promluvíte s přáteli.

Velmi žádaný výrobek Herní sluchátka Marvo HG8958 od známého výrobce Marvo máte možnost sehnat u nás nyní trvale výhodně. Ceny od 378 Kč.