Herní sluchátka NEO Connect IT (CHP-3595-WH) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Herní sluchátka NEO od Connect IT Herní sluchátka bílé barvy od... více informací »
Herní sluchátka NEO Connect IT
Značka: neuvedeno
489 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Herní sluchátka NEO od Connect IT Herní sluchátka bílé barvy od...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Herní sluchátka NEO od Connect IT Herní sluchátka bílé barvy od ConnectIT jsou stylovým doplňkem ke každému hernímu setu. Skvěle sednou na vaši hlavu, pomohou odstínit otravný okolní hluk a vy si tak budete moci naplno užít svoje oblíbené virtuální dobrodružství. Navíc jsou doplněna i mikrofonem, tudíž můžete být celou dobu v kontaktu i s vašimi kamarády. Skvěle vám sedne Parádní herní sluchátka přijdou vhod jak starým harcovníkům, tak i příležitostným hráčům. Díky nastavitelnému hlavovému mostu pohodlně padnou na každou lebku. Náušníky z umělé kůže zase plně zakryjí obě uši, čímž pasivně utlumí okolní hluky, a vy se tak můžete plně věnovat jen zvuku, který se z nich bude linout. Elegantní vzhled pak doplňuje RGB Rainbow podsvícení, jenž skvěle zapadne k vašemu dalšímu hernímu příslušenství. Jednoduché ovládání Pro snadné připojení disponuje dvěma stylovými pozlacenými konektory. Klasický 3,5mm jack slouží k tomu, abyste si mohli naplno užít svoji hudbu a zvuk. USB konektor pak dodává energii podsvícení. Pro snazší používání také oceníte dálkové ovládání přímo na kabelu, které dokonce může podle potřeby vypínat či zapínat mikrofon. Ten má vysokou citlivost, tudíž můžete počítat, že vaši videoherní souputníci uslyší všechno, co budete mít zrovna na srdci.
Tento kvalitní a levný produkt můžete najít jednoduše tu na webu ve známé rubrice audio. Nyní můžete najít skvělé zboží ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Známý dodavatel neuvedeno vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. za dobrou cenu.

Tento zlevněný kus Herní sluchátka NEO Connect IT (CHP-3595-WH) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBEN od skvělého výrobce neuvedeno pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď za parádní cenu! Aktuálně stojí u nás 489 Kč.