Herní sluchátka Roccat ELO 7.1 AIR (ROC-14-140-02)

Herní headset Roccat ELO 7.1 AIR Zaposlouchejte se do prostorového zvuku bez zbytečných rušivých elementů. Díky sluchátkům Roccat budete obklopeni... více informací »
Herní sluchátka Roccat ELO 7.1 AIR
Značka: ROCCAT
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Herní headset Roccat ELO 7.1 AIR Zaposlouchejte se do prostorového zvuku bez zbytečných rušivých elementů. Díky sluchátkům Roccat budete obklopeni...

Herní headset Roccat ELO 7.1 AIR Zaposlouchejte se do prostorového zvuku bez zbytečných rušivých elementů. Díky sluchátkům Roccat budete obklopeni prémiovým zvukem v každém okamžiku. Odnímatelný mikrofon zařídí bezchybnou komunikaci mezi spoluhráči díky funkci potlačení okolního hluku a technologii TruSpeak. Pohodlí na prvním místě Na pohodlí se v žádném případě nešetřilo. Určitě oceníte měkké a otočné náušníky s potlačením okolního hluku. Zkrátka nepřijdou ani brejlouni, protože ProSpecs ™ Glasses Relief System zmírňuje tlak na brýle při používání. Nepřehlédnutelné osvětlení Nedílnou součástí pravého hráče je RGB podsvícení, díky kterému bude nepřehlédnutelný, ať už je tma tmoucí, nebo pouhé šero. S AIMO LED RGB osvětlení se bude o vás vždy vědět. Unikátní a oblíbený produkt Herní sluchátka Roccat ELO 7.1 AIR (ROC-14-140-02) jde získat prostě na našem webu zařazený v kategorii audio! Získejte ještě jiné zboží z této populární sekce za super cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Herní sluchátka Roccat ELO 7.1 AIR (ROC-14-140-02) od společnosti ROCCAT jde koupit u nás teď extra výhodně! Právě teď za cenu 2 790 Kč.