Herní sluchátka Trust GXT 4371 Ward (23799)

Herní sluchátka Trust GXT 4371 Ward Chcete se zařadit mezi profesionální hráče? Pak vám ve vaší výbavě nesmí chybět kvalitní sluchátka. Herní... více informací »
Herní sluchátka Trust GXT
Značka: Trust
699 Kč
Ověřit dostupnost
Herní sluchátka Trust GXT 4371 Ward Chcete se zařadit mezi profesionální hráče? Pak vám ve vaší výbavě nesmí chybět kvalitní sluchátka. Herní...

Herní sluchátka Trust GXT 4371 Ward Chcete se zařadit mezi profesionální hráče? Pak vám ve vaší výbavě nesmí chybět kvalitní sluchátka. Herní sluchátka Trust GXT 4371 Ward vám pomohou k vítězství nejen špičkovým zvukem produkovaným 50mm měniči, se kterým zaznamenáte každý krok nepřítele, ale také flexibilním sklopným mikrofonem pro čistou komunikaci s vašimi spoluhráči. Díky jejich multiplatformnímu provedení je navíc můžete připojit k jakémukoli zařízení. Zvukem k vítězství Nechte se pohltit dynamickým zvukem s pořádnými basy, který produkují dva 50mm měniče. Ovladače s rozsahem od 20 do 20 000 Hz vám umožní zaznamenat vše od svištících kulek kolem vás, až po tiché kroky nepřítele, díky čemuž budete mít lepší přehled o situaci na bojišti. Buďte na bojišti slyšet Správná spolupráce je základním stavebním kamenem úspěchu v online týmových hrách. Aby vaši spoluhráči porozuměli každému vašemu slovu, je headset vybaven citlivým flexibilním mikrofonem, který v případě nepoužívání můžete sklopit nebo ztlumit dálkovým ovládáním. Multiplatformní provedení Díky prodyšným náušníkům, se kterými vaše uši zůstanou chladné i po dlouhých hodinách hraní, se budete cítit v naprostém pohodlí i při těch nejdelších herních maratonech. Zásluhou jejich multiplatformního provedení navíc můžete sluchátka GXT4371 Ward připojit pomocí 1 metr dlouhého kabelu s 3,5mm konektorem k notebooku, mobilnímu telefonu i herní konzoli nebo využít prodlužovací kabel pro připojení k PC. Velmi oblíbený kousek Herní sluchátka Trust GXT 4371 Ward jde koupit již dnes tady u nás v kategorii audio. Mrkněte na parádní produkty z této oblíbené rubriky snadno online. Věhlasná značka Trust dlouhodobě nabízí kvalitní zboží. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Trust. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný produkt Herní sluchátka Trust GXT 4371 Ward (23799) od výrobce se zárukou kvality Trust získáte již dnes téměř zdarma. Akční ceny od 699 Kč.