Herní sluchátka Turtle Beach STEALTH 700X Gen 2 (TBS-2780-02)

Prémiová sluchátka pro Xbox Užijte si nikdy nekončící herní večery s bezdrátovými sluchátky Turtle Beach Stealth 700X druhé generace v černém... více informací »
Herní sluchátka Turtle Beach STEALTH
Značka: Turtle Beach
3 566 Kč
Ověřit dostupnost
Prémiová sluchátka pro Xbox Užijte si nikdy nekončící herní večery s bezdrátovými sluchátky Turtle Beach Stealth 700X druhé generace v černém...

Prémiová sluchátka pro Xbox Užijte si nikdy nekončící herní večery s bezdrátovými sluchátky Turtle Beach Stealth 700X druhé generace v černém provedení, která vás vtáhnou do děje vašich oblíbených her. Těšit se můžete na snadné připojení pomocí technologie Bluetooth, maximální pohodlí a odolnost, dlouhou výdrž na jedno nabití a také na perfektní zvuk a skvělý mikrofon pro čistou týmovou komunikaci. Odolná konstrukce Sluchátka Stealth 700X jsou vybavena odolnou kovovou čelenkou, která zajistí dlouhou životnost a skvělou funkčnost. Maximální pohodlí Dopřejte si prvotřídní pohodlí s exkluzivními ušními polštářky z paměťové pěny Aerofit naplněnými chladícím gelem Turtle Beach. Široká kompatibilita Herní sluchátka Stealth 700X se snadno synchronizují s vaším mobilním telefonem a umožňují vám streamovat hudbu nebo přijímat hovory a přitom stále pokračovat ve hře. K tomu všemu jsou sluchátka plně kompatibilní s konzolí Xbox a dalšími díky připojení pomocí technologie Bluetooth.

Unikátní a žádaný kousek Herní sluchátka Turtle Beach STEALTH 700X Gen 2 (TBS-2780-02) od našeho předního výrobce Turtle Beach snadno můžete pořídit právě teď u nás za super peníze. Právě teď za cenu 3 566 Kč.