Herní stůl Genesis Holm 200 RGB (NDS-1606)

Herní stůl s RGB podsvícením Genesis Holm 200 Kvalitní herní stůl Genesis Holm 200 potěší i náročnější hráče. Na první pohled zaujme svým... více informací »
Herní stůl Genesis Holm
Značka: Genesis
3 685 Kč
Ověřit dostupnost
Herní stůl s RGB podsvícením Genesis Holm 200 Kvalitní herní stůl Genesis Holm 200 potěší i náročnější hráče. Na první pohled zaujme svým...

Herní stůl s RGB podsvícením Genesis Holm 200 Kvalitní herní stůl Genesis Holm 200 potěší i náročnější hráče. Na první pohled zaujme svým čistým karbonovým designem a moderní odolnou konstrukcí. Barevný model RGB podsvícení se postará o tu nejlepší atmosféru a zaručí vám úplně nový zážitek ze hry. Organizace na prvním místě Na vrchní straně stolu naleznete hned 3 USB 3.0 porty, které jsou umístěny tak, aby byly v co nejlepším možném dosahu. Do nich si snadno zapojíte PC zařízení jako je např. klávesnice, myš, sluchátka či reproduktory a kabeláž esteticky schováte pod stůl, kde se nachází k tomu určený kovový držák. Vše při ruce Stůl také disponuje dvěma kovovými držáky, pomocí nichž budete mít prostor na stole skvěle zorganizovaný a pod kontrolou. Vlevo se nachází kovový úchyt na odložení sluchátek a vpravo si pak můžete do praktického držáku postavit pití, které tak budete mít stále na dosah, aniž by hrozilo převržení sklenice. Jedinečný zážitek ze hry Navoďte si příjemnou atmosféru díky zabudovanému LED podsvícení v RGB barvách s několika efekty a režimy. Mezi nimi můžete pohodlně přepínat pomocí přiloženého dálkového ovladače a vykouzlit tak ze svého pokoje skutečné herní doupě.Výjimečný a žádaný produkt Herní stůl Genesis Holm 200 RGB je k dispozici právě tady a teď na našem webu ve známé sekci notebooky. Získejte parádní kusy ve zmíněné sekci za akční cenu.

Ve slevě produkt Herní stůl Genesis Holm 200 RGB (NDS-1606) od přední značky Genesis můžete najít momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena od 3 685 Kč.