Herní stůl Trust GXT 711 Dominus (22523)

Trust GXT711 Dominus Herní stůl Trust GXT711 Dominus z vás udělá skutečného hráče. Vysoce kvalitní ocelový rám, ergonomické tvarování pro... více informací »
Herní stůl Trust GXT 711
Značka: Trust
3 759 Kč
Ověřit dostupnost
Trust GXT711 Dominus Herní stůl Trust GXT711 Dominus z vás udělá skutečného hráče. Vysoce kvalitní ocelový rám, ergonomické tvarování pro...

Trust GXT711 Dominus Herní stůl Trust GXT711 Dominus z vás udělá skutečného hráče. Vysoce kvalitní ocelový rám, ergonomické tvarování pro pohodlné umístění zápěstí, speciální povrch desky stolu a dostatek prostoru pro všechny vaše herní komponenty. Už jste se zamilovali? Silný a robustní Speciální povrch stolu umožní optimální fungování vaší herní myši – každý malý pohyb je perfektně zaznamenán. Díky šířce 116 cm se na stůl vejdou bez problému dva monitory vedle sebe, takže na jedné obrazovce můžete hrát a na druhé zároveň komunikovat s vaším týmem. Základna stolu vám poskytne dokonalou oporu a maximální stabilitu během hraní. Ocelový rám Ocelový rám společně s kvalitní 18mm MDF deskou stolu umožňuje nastavit výšku stolu podle vašich preferencí. Navíc se můžete těšit na držák nápojů a sluchátek, takže budete mít po celou dobu čistý stůl. Užijte si nekončící herní večery – máte vše, co potřebujete. Design rámu si vyberete sami Herní stůl se snadno nastavuje, takže můžete začít okamžitě hrát. Design ocelového rámu si navíc můžete upravit podle sebe díky dvěma přiloženým samolepkám. Vyberete si plně červený nebo vojenský maskáčový design? Je to jen na vás.
Hodně prodávaný kus je dostupný bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii notebooky! Nyní si můžete koupit podobné výrobky z této sekce za výborné peníze!

Akční a ve slevě produkt Herní stůl Trust GXT 711 Dominus (22523) od oblíbené značky se zárukou kvality Trust je dostupný tady a teď právě téměř zdarma! Nyní pořídíte za 3 759 Kč.