Herní volant Superdrive SV450 (SA5426-NG) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Herní volant Superdrive Brázděte virtuální závodiště s pomocí... více informací »
Herní volant Superdrive SV450 (SA5426-NG) POUŽITÉ
Značka: Superdrive
1 196 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Herní volant Superdrive Brázděte virtuální závodiště s pomocí...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Herní volant Superdrive Brázděte virtuální závodiště s pomocí volantu a pedálů od Superdrive. Volant se příjemně drží a přesně sedne vašim hráčským potřebám. Můžete počítat s tím, že jej jednoduše připojíte k zařízením podle své preference. Vaše herní konzole, PC ale i závodní tituly samotné náhle nabudou zcela nových zážitků. Jako skutečný závod Elegantní volant se přirozeně drží a vyvolává tak pocity z řízení skutečného automobilu. Můžete se tedy pohodlně usadit a prožít tak plnohodnotný závodní zážitek. Trojice přísavek na spodní straně pak zaručí, že celý set bude pevně držet na zvoleném povrchu. A pro intenzivnější zážitek si jej lze uzpůsobit svým potřebám, včetně výběru tří možných úrovní citlivosti. Přizpůsobí se vaší rychlosti Se 180° úhlem otáčení se není třeba obávat, že nesedne vašemu hráčskému stylu. Ať už ve svém virtuálním řízení preferujete klidnou precizní jízdu nebo rychlost vyhnanou na maximum, všemu se dokážete přizpůsobit. Nadšenec automobilových her tak může spokojeně vrnět blahem. Maximální kompatibilita Nemusíte se obávat, že pro svůj volant a pedály nenaleznete žádné využití. Je kompatibilní s PS4, Xbox One, Xbox X, Xbox S, Nintendo Switch i PC. Stačí se tedy jen připojit a pustit se do závodních pecek dle svého výběru. Gran Turismo, Forza Moto Sport 7, F1 2020, Need for Speed, GTA V a hromada dalších her tak dostane úplně jinou dimenzi. Kvalitní a levný kus je k dispozici již dnes tady u nás v kategorii notebooky. Podívejte se na ještě další zboží z naší sekce za zcela nejnižší cenu.

Oblíbený produkt Herní volant Superdrive SV450 (SA5426-NG) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z od společnosti Superdrive máte možnost získat v aktuální nabídce za báječnou cenu! Nyní pořídíte od 1 196 Kč.