Herní židle Genesis Nitro 560 (NFG-1532) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZB

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nitro 560 Herní křeslo Genesis Dopřejte si maximální pohodlí při... více informací »
Herní židle Genesis Nitro 560 (NFG-1532)
Značka: Genesis
3 149 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nitro 560 Herní křeslo Genesis Dopřejte si maximální pohodlí při...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nitro 560 Herní křeslo Genesis Dopřejte si maximální pohodlí při hraní oblíbených her. Herní křeslo Genesis Nitro 560 je ideální volbou pro nikdy nekončící herní večery. Těšit se můžete na ergonomickou nastavitelnou konstrukci, která je šitá na míru vašim potřebám a taky na originální maskáčový design, který dodá vašemu hernímu místu jedinečný charakter. Působivý design Použití vysoce kvalitních materiálů a pozornost věnovaná každému detailu daly vzniknout unikátnímu hernímu křeslu, které potěší začátečníky i profesionální hráče. Působivá černá povrchová úprava v kombinaci s maskáčovými detaily činí toto křeslo mimořádně elegantním a zároveň maximálně pohodlným. Správné držení těla Nitro 560 je křeslo, která vám pomůže zajistit při hraní správné držení těla a současně pohodlnou pozici. Opěradlo je vylepšeno bederní opěrkou, která se přizpůsobí tvaru vašeho těla a zaručí tak maximální pohodlí při sezení. Kromě toho se můžete těšit na měkký polštářek za hlavu, který vám poskytne úlevu při několika hodinovém sezení. Přizpůsobí se vám Ať už jste vyššího vzrůstu nebo ne, herní křeslo Nitro 560 se vám vždy přizpůsobí. Upravte si loketní opěrky a výšku křesla přesně podle sebe. Navíc se můžete těšit také na houpací mechanismus, který vám umožní dopřát si chvilku relaxace mezi dalším herním soubojem. Maximální stabilita Robustní základna křesla ve spojení se špičkovým plynovým zvedákem s nosností až 150 kg poskytují maximální stabilitu při sezení i houpání. Navíc díky velkým kolům se můžete hladce pohybovat po celé vaší herní místnosti. Kola jsou pokryta plastem, který zabraňuje poškrábání podlah. Opravdový herní trůn Nikdo se nechce tísnit v úzkém herním křesle. Proto vám Nitro 560 nabídne opravdu širokou základnu pro pohodlné sezení.Hodně povedený produkt máte možnost pořídit aktuálně tu v populární rubrice notebooky. Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Genesis. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Herní židle Genesis Nitro 560 (NFG-1532) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZB od naší známé značky Genesis snadno naleznete aktuálně na našich stránkách opravdu levně. Právě nyní za 3 149 Kč.