Hi-Fi sluchátka Philips TAE8005BK, černá

Zvuk jako z kina Vychutnejte si kvalitní poslech televize s bezdrátovými televizními sluchátky Philips TAE8005BK, které poskytují až 6 hodin... více informací »
Hi-Fi sluchátka Philips TAE8005BK
Značka: Philips
5 319 Kč
Ověřit dostupnost
Zvuk jako z kina Vychutnejte si kvalitní poslech televize s bezdrátovými televizními sluchátky Philips TAE8005BK, které poskytují až 6 hodin...

Zvuk jako z kina Vychutnejte si kvalitní poslech televize s bezdrátovými televizními sluchátky Philips TAE8005BK, které poskytují až 6 hodin nepřetržitého poslechu. Vybrat si můžete z režimů Extra Bass, Extra Treble a Voice podle toho, jaký zvuk pro vás je příjemnější. Pokud chcete slyšet, co se děje kolem vás, režim Awareness vypne televizor nebo vstupní zvuk a zesílí zvuk v prostředí. Jednoduché ovládání Sluchátka se automaticky zapnout, když si je nasadíte a automaticky se připojí k televizi s dosahem až 40 metrů. Sluchátka pohodlně sedí v uších a můžete si vybrat ze tří vyměnitelných gumových krytek právě ty, které vám sednou nejlépe. Rychlé nabíjení Sluchátka Dobíjení sluchátek pomocí nabíjecí základny trvá pouhé 3 hodiny. V případě, že budete sluchátka v základně nechávat po dobu, kdy je zrovna nepotřebujete, budou sluchátka vždy připravena na další použití.

Neodolatelný produkt Hi-Fi sluchátka Philips TAE8005BK, černá od spolehlivé značky Philips lze získat tady teď právě ve výhodné akci! V současnosti pořídíte za cenu 5 319 Kč.