HiMAXX Senzorový odpadkový koš Trendy 38L

Potřebujete zvýšit úroveň hygieny doma nebo v zaměstnání? Řešením může být senzorový odpadkový koš HiMAXX Trendy o objemu... více informací »
HiMAXX Senzorový odpadkový koš
Značka: Himaxx
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Potřebujete zvýšit úroveň hygieny doma nebo v zaměstnání? Řešením může být senzorový odpadkový koš HiMAXX Trendy o objemu...

Potřebujete zvýšit úroveň hygieny doma nebo v zaměstnání? Řešením může být senzorový odpadkový koš HiMAXX Trendy o objemu 38 l. Zabudovaný infračervený senzor zajišťuje bezdotykové otevírání víka koše. Stačí pouze přiblížit ruku nebo jiný předmět a víko se samo otevře. Po vhození odpadků se do několika sekund i samo zavře. Jednoduché a praktické. Koš je napájen bateriemi, které jsou součástí balení. Minimální výdrž jedné sady baterií je 6 měsíců. Koš můžete samozřejmě otevřít i manuálně pomocí tlačítka (například v případě, že jej potřebujete mít déle otevřený) nebo rukou.Obdélníková podstava a ladné hrany dodávají koši HiMAXX Trendy na nadčasovosti. Tento klasický design ocení zejména majitelé stísněných prostor, ve kterých není místa nazbyt. Koš HiMAXX Trendy je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost a zachování skvělých vlastností koše. Sáček na odpad jednoduše zajistíte pojistným kruhem HiMAXX ring. Přebývající část sáčku pak jednoduše založíte dovnitř, zvenku tedy není vidět a neruší elegantní design koše HiMAXX Trendy. Díky odpadkovému koši HiMAXX Trendy snížíte výskyt bakterií ve vaší domácnosti.
Unikátní a žádaný produkt HiMAXX Senzorový odpadkový koš Trendy 38L máte možnost nakoupit lehce tu na stránkách v populární sekci koše na odpadky. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmiňované rubrice za super peníze!

Vysoce kvalitní kousek HiMAXX Senzorový odpadkový koš Trendy 38L od dodavatele s dobrým jménem Himaxx snadno můžete sehnat právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď v akci 2 190 Kč.