Holicí strojek Braun Series 3-3020s POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Dokonalé oholení do posledního detailu Ještě pořád jste nenašli... více informací »
Holicí strojek Braun Series 3-3020s
Značka: neuvedeno
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Dokonalé oholení do posledního detailu Ještě pořád jste nenašli...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Dokonalé oholení do posledního detailu Ještě pořád jste nenašli ten správný holicí strojek, který vyhoví všem vašim požadavkům? V tom případě je tu pro vás elektrický holicí strojek BRAUN S33020SWHITE v bílém provedení, který uspokojí i ty nejnáročnější spotřebitele. Strojek se může pyšnit trojitým holicím systémem Free Float, který se přizpůsobí každému obrysu a záhybu obličeje. Jednoduše vás zbaví dlouhých i krátkých vousů a perfektního výsledku dosáhnete i v případě holení 3 dny starých vousů. Hlava 3-Flex a Microcob vám umožní preciznější a rychlejší oholení s naprostým komfortem. Strojek je totiž opatřen pogumovanou opěrkou pro palec a ikonickým povrchem s hrbolkovou texturou, díky čemuž bude jeho uchopení maximálně komfortní za mokra i za sucha. Hlava 3 – Flex Tři zcela nezávislé plovoucí holicí prvky vám pomohou k dosažení efektivnějšího a komfortnějšího oholení. Využít můžete zastřihovač pro precizní tvarování kníru a kotlet, přesný zastřihovač pro perfektní hladkost a pohodlí pokožky a střední zastřihovač pro obtížně dostupné vousy. MicroComb Neztrácejte čas zdlouhavým holením. Holicí strojek je opatřen Micro hřebínkem, který zachytí více chloupků již po prvním tahu. Ochrana pokožky Citlivé čepele holicího strojku Braun zajišťují šetrné oholení a spolehlivou ochranu vaší pokožky. Vestavěný přesný zastřihovač Neobyčejně velký, přesný zastřihovač na zadní straně zařízení je vhodný pro tvarování nebo zkrácení dlouhých vousů před holením. Inteligentní design Vysoký výkon holicího strojku Series 3 ProSkin je soustředěn v úzké, přesné hlavě, což vám umožní snadné oholení těžko přístupných míst. Společník na cesty Holicí strojek Braun s sebou můžete vzít kamkoliv potřebujete. Smart Plug má automatické nastavení napětí 100-240 V, takže jej můžete využít i při cestách do zahraničí. 100% vodotěsný Model BRAUN S33020SWHITE z řady Braun Series 3 je speciálně navržen i pro použití ve sprše. Může být ponořen až do hloubky 5 metrů, takže vás ničím neomezuje. Díky tomu můžete strojek bez problému opláchnout pod tekoucí vodou a pohodlně jej vyčistit. Až 45 minut v provozu Provoz spotřebiče zajišťují 2 výkonné Ni-MH baterie, které se plně nabijí již za 1 hodinu. V případě plného nabití zajišťuje strojek holení po dobu 45 minut. Pro jedno oholení vám stačí nabít přístroj na pouhých pět minut. O stavu baterie a nízkém nabití vás informuje LED kontrolka. Baterie nebo napájení ze sítě, v závislosti na modelu.
Tento akční produkt Holicí strojek Braun Series 3-3020s POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ máte možnost pořídit taky tu na našich stránkách umístěný v kategorii holicí strojky! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu!

Tento skvělý výrobek Holicí strojek Braun Series 3-3020s POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od známého dodavatele neuvedeno jednoduše můžete pořídit v aktuální nabídce pořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 1 199 Kč.