Holici strojek Remington F3000 Style Series, Wet&Dry ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Skvělé funkce Remington F3000 nabízí rychlé a hladké oholení i v... více informací »
Holici strojek Remington F3000 Style Series
Značka: neuvedeno
989 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Skvělé funkce Remington F3000 nabízí rychlé a hladké oholení i v...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Skvělé funkce Remington F3000 nabízí rychlé a hladké oholení i v těžko dostupných oblastech. Má plně omyvatelný povrch, takže čištění je snadné a rychlé. Nabízí až 40 minut provozu po každém plném dobití, které trvá 4 hodiny. Flexibilní planžety Díky dvěma nezávislým planžetám, které kopírují křivky Vašeho obličeje, dosáhnete kvalitního a precizního oholení. Tento planžetový holicí strojek umožní oholení i na těžko přístupných místech, aniž byste se k nim během holení museli vracet. Tím také předchází podráždění pokožky. Detailní zastřihovač Výklopný zastřihovač Vám umožní konečnou úpravu Vašeho stylingu. Vytvarujete si Vaše strniště dle svých představ!
Zlevněný produkt Holici strojek Remington F3000 Style Series, Wet&Dry jde získat rovněž tu na webu v oblíbené sekci holicí strojky. Najděte si zcela nové produkty z této populární kategorie za výborné peníze.

Tento oblíbený produkt Holici strojek Remington F3000 Style Series, Wet&Dry ROZBALENO od dodavatele s dlouholetou historií neuvedeno můžete dostat u nás teď až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za 989 Kč.