HP 125A Cyan LJ Toner Cart, 1 400 str, CB541A POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.HP 125A Cyan LJ Toner Cart je originální azurový toner pro tiskárny... více informací »
HP 125A Cyan LJ Toner Cart
Značka: HP
1 730 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.HP 125A Cyan LJ Toner Cart je originální azurový toner pro tiskárny...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.HP 125A Cyan LJ Toner Cart je originální azurový toner pro tiskárny HP. Při 5% pokrytí tisknutým textem je její výdrž až 1400 stran. Díky její životnosti se hodí pro domácí, ale také kancelářské využití. Její koupí získáte všechny výhody používání originálního spotřebního materiálu, jako je vysoká kvalita výtisků či dlouhá životnost a především stoprocentní kompatibilita a bezzávadovost. Zaručí vám bezproblémový a spolehlivý tisk kvalitních, sytě barevných dokumentů. Levný výrobek můžete dostat rovnou tady u nás zařazený v sekci notebooky! Prozkoumejte ještě další produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další zboží od značky HP. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce HP vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky .

Nejprodávanější produkt HP 125A Cyan LJ Toner Cart, 1 400 str, CB541A POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE od známé značky HP jednoduše můžete pořídit v naší online nabídce skutečně levně. Nabídky již od 1 730 Kč.