HP HyperX Cloud Core Wirelles

Bezdrátová sluchátka HP HyperX Cloud Core Wirelles Herní sluchátka od HP dostanou do vašich uší perfektní prostorový zvuk, který zajistí, že... více informací »
HP HyperX Cloud Core
Značka: HP
3 316 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová sluchátka HP HyperX Cloud Core Wirelles Herní sluchátka od HP dostanou do vašich uší perfektní prostorový zvuk, který zajistí, že...

Bezdrátová sluchátka HP HyperX Cloud Core Wirelles Herní sluchátka od HP dostanou do vašich uší perfektní prostorový zvuk, který zajistí, že každá hra bude maximálně pohlcující zážitek. Díky elegantnímu designu náušníků skvěle padnou na vaše uši a nebudou vás absolutně rušit. Prostorový zážitek Úžasná sluchátka HyperX Cloud Core Wireless dodají do vašich uší parádní prostorový zvuk. Každá hra tak získá zcela nový rozměr a požitek. A pro snadnou komunikaci s vašimi herními souputníky taktéž oceníte i odnímatelný mikrofon, který zároveň ruší okolní hluk. Pohodlný poslech Náušníky tvoří paměťová pěna a příjemná koženka, díky čemuž přirozeně přilnou na každé ucho. Nebudete se tedy muset obávat, že vás při dlouhých herních večerech začnou tlačit nebo být nějak nepříjemná. A abyste si mohli užít pohodlnou hru zcela bez rušení, baterie vydrží až 20 hodin.

Velmi oblíbený kus HP HyperX Cloud Core Wirelles od skvělé značky HP získáte zrovna dneska ve slevě. Za bezkonkureční cenu 3 316 Kč.