HP LaserJet M404dn laserová tiskárna černobílá, (6GW62F) ROZBALEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Laserová tiskárna HP LaserJet Pro Černobílá laserová tiskárna od... více informací »
HP LaserJet M404dn laserová tiskárna černobílá
Značka: HP
5 273 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Laserová tiskárna HP LaserJet Pro Černobílá laserová tiskárna od...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Laserová tiskárna HP LaserJet Pro Černobílá laserová tiskárna od HP vám zaručí kvalitně vytištěné dokumenty v maximální kvalitě. Tonery mají velice příjemnou výtěžnost, takže navíc i ušetříte. A pro pohodlný tisk také přijdou vhod užitečné mobilní aplikace. Rychlý tisk Užívejte si rychlé černobílé tisky ve skvělé kvalitě. Za minutu jich můžete mít téměř 38. S kvalitou tisku HP FastRes 1200 máte navíc jistotu, že každý detail vašeho dokumentu bude vypadat perfektně. Dodávaný toner má výtěžnost 3 000 stran. Počítat můžete i s oboustranným tiskem. Připojení přes mobil Tiskárna disponuje možností mobilního tisku. Přes aplikace HP sprint a Apple AirPrint se tak jednoduše připojíte na tiskárnu a vytisknete si, co potřebujete. Případně lze využít ethernetový či USB port, ovšem mějte na paměti, že případný USB kabel si pak musíte dokoupit, jelikož není součástí balení.

Zlevněný produkt HP LaserJet M404dn laserová tiskárna černobílá, (6GW62F) ROZBALEN od známé kvalitní značky HP pohodlně nakoupíte aktuálně téměř zdarma. Nyní můžete mít za 5 273 Kč.