HP LaserJet MFP M234sdwe laserová tiskárna HP+ , Instant Ink

Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234sdwe Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234sdwe je černobílá tiskárna, která na... více informací »
HP LaserJet MFP M234sdwe
Značka: HP
6 190 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234sdwe Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234sdwe je černobílá tiskárna, která na...

Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234sdwe Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234sdwe je černobílá tiskárna, která na vašem stole nezabere příliš místa. Kromě tisku nabídne kopírování a skenování. Kvalitní a rychlý tisk Čekají na vás kvalitní černobílé výtisky v rozlišení až 600 × 600 DPI, rychlý automatický oboustranný tisk a rychlost tisku 29 stran za minutu. Možnosti tisku Tisknout můžete na papír, obálky, štítky, karton nebo pohlednice ve velikostech A4, A5, A6, B5. Bezdrátový tisk zajistí WiFi připojení a aplikace HP Smart, AirPrint nebo Mopria. Kromě WiFi využijete i Bluetooth, USB 2.0 nebo LAN.

Unikátní produkt HP LaserJet MFP M234sdwe laserová tiskárna HP+ , Instant Ink značky HP jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách extra se slevou! Akční ceny již od 6 190 Kč.