Hrnec na těstoviny Toro 270470, Provence, 22cm

Hrnec na těstoviny Hrnec na těstoviny o průměru 22 cm je vyroben z nerezové oceli a má sendvičové dno. Součástí hrnce je poklice, cedník a... více informací »
Hrnec na těstoviny Toro
Značka: TORO
1 479 Kč
Ověřit dostupnost
Hrnec na těstoviny Hrnec na těstoviny o průměru 22 cm je vyroben z nerezové oceli a má sendvičové dno. Součástí hrnce je poklice, cedník a...

Hrnec na těstoviny Hrnec na těstoviny o průměru 22 cm je vyroben z nerezové oceli a má sendvičové dno. Součástí hrnce je poklice, cedník a napařovací nástavba. Tento hrnec je ideální pro přípravu těstovin nebo třeba zeleniny v páře. Napařovací vložka je opatřena integrovanými úchopy a cedník má rovněž úchop. Poklice je vyrobena z odolného skla a je v ní otvor pro odvod páry a pro dokonalou kontrolu nad vařením. Hrnec na těstoviny můžete používat na všech typech vařičů včetně indukce a můžete ho mýt v myčce na nádobí.
Hodně oblíbený produkt lze nakoupit právě tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii hrnce. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této kategorie za příznivou cenu. Tato značka TORO svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží

Tento vynikající produkt Hrnec na těstoviny Toro 270470, Provence, 22cm od společnosti TORO můžete získat na našich stránkách teď za parádní cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 479 Kč.