Hrnec s poklicí Tefal G7196455, Duetto+, 28cm

Nerezový hrnec Tento rendlík vyrobený z prvotřídní nerezové oceli má desetiletou záruku a nabízí naprostou odolnost a dlouhou životnost. Tento... více informací »
Hrnec s poklicí Tefal G7196455
Značka: Tefal
1 586 Kč
Ověřit dostupnost
Nerezový hrnec Tento rendlík vyrobený z prvotřídní nerezové oceli má desetiletou záruku a nabízí naprostou odolnost a dlouhou životnost. Tento...

Nerezový hrnec Tento rendlík vyrobený z prvotřídní nerezové oceli má desetiletou záruku a nabízí naprostou odolnost a dlouhou životnost. Tento výrobek se šikovnými vylévacími hubičkama se dodává s praktickou poklicí s okrajem ne cezení chytře navrženým tak, že má na jedné straně velké otvory k cezení těstovin a na druhé straně menší otvory k cezení rýže. Výsledkem je bezproblémové vaření a rychlejší čištění! Na vnitřní straně jsou snadno čitelné hladinové značky zajišťující přesné odměřování. Na vnější straně jsou mimořádně odolná nýtovaná držadla, která zajišťují lepší bezpečnost po dlouhou dobu. Vše doplňuje elegantní design, který se hodí do každé kuchyně, a konstrukce se skleněnou poklicí, která umožňuje sledovat přípravu pokrmů. Hrnec Duetto+ je kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce, takže se vám dokonale přizpůsobí! Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina.

Hodně prodávaný výrobek Hrnec s poklicí Tefal G7196455, Duetto+, 28cm od předního výrobce Tefal jednoduše můžete sehnat na našich stránkách za báječnou cenu. Momentálně k dispozici za 1 586 Kč.