Hub Olpran BL-30H, USB-C / 3x USB, RJ45, HDMI, stříbrná ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. USB hub Olpran BL-30H Vysokorychlostní rozbočovač/hub Olpran BL-30H... více informací »
Hub Olpran BL-30H
Značka: neuvedeno
2 319 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. USB hub Olpran BL-30H Vysokorychlostní rozbočovač/hub Olpran BL-30H...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. USB hub Olpran BL-30H Vysokorychlostní rozbočovač/hub Olpran BL-30H vám umožní připojit až 5 zařízení na jediný USB port počítače. Hub se může pochlubit kompaktním, elegantním vzhledem ve stříbrné barvě. Disponuje třemi vysokorychlostními porty USB 3.0, portem HDMI a portem RJ45 pro připojení všech vašich zařízení. K počítači hub snadno připojíte pomocí oboustranného portu USB Type-C. Jedná se o zařízení s podporou funkce Plug & Play, což znamená, že rozbočovač stačí zapojit do počítače, a můžete ho okamžitě začít používat, aniž byste museli instalovat jakékoliv ovladače.Kvalitní a velmi žádaný výrobek Hub Olpran BL-30H, USB-C / 3x můžete dostat prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice notebooky. Získejte parádní produkty z této známé kategorie ve výhodné akci!

Tento skvělý produkt Hub Olpran BL-30H, USB-C / 3x USB, RJ45, HDMI, stříbrná ROZBALENO od výrobce neuvedeno jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 2 319 Kč.