Indukční nerezový rendlík s poklicí PROhome City 12cm, 0,6l

Nerezový rendlík CITY se snadno stane potřebnou součástí každé kuchyně. Tento rendlík má objem 0,6 l a jeho průměr je 12 cm. Skleněná poklice je... více informací »
Indukční nerezový rendlík s poklicí
Značka: PROhome
249 Kč
Ověřit dostupnost
Nerezový rendlík CITY se snadno stane potřebnou součástí každé kuchyně. Tento rendlík má objem 0,6 l a jeho průměr je 12 cm. Skleněná poklice je...

Nerezový rendlík CITY se snadno stane potřebnou součástí každé kuchyně. Tento rendlík má objem 0,6 l a jeho průměr je 12 cm. Skleněná poklice je opatřena přetlakovým ventilem. Díky skleněnému provedení poklice lze pokrm při vaření sledovat. Kvalitní nerezový rendlík má povrch v moderním lesklém a matném provedení. Rendlík lze mýt v myčce a je vhodný mimo jiné i pro indukční varné desky.
Kvalitní a levný produkt naleznete aktuálně tu na našich stránkách zařazený v rubrice hrnce! Mrkněte na akční produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce PROhome. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Žádaný produkt Indukční nerezový rendlík s poklicí PROhome City 12cm, 0,6l od výrobce s dobrým jménem PROhome snadno můžete pořídit na našich stránkách teď za báječnou cenu. Levně za cenu 249 Kč.