Indukční sporák AEG Mastery CIB6441ABM VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Pečení bez oleje Kombinace trouby AirFry a perforovaného plechu... více informací »
Indukční sporák AEG Mastery CIB6441ABM
Značka: AEG
12 897 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Pečení bez oleje Kombinace trouby AirFry a perforovaného plechu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Pečení bez oleje Kombinace trouby AirFry a perforovaného plechu vám přináší dokonalý požitek z pokrmů. Již nemusíte přidávat olej, abyste si mohli upéct křupavé brambory či zeleninu. Jde to i bez něj! Mřížkovaný plech totiž umožňuje proudění teplého vzduchu ze všech stran na daný pokrm, takže bude jídlo křupavé a navíc ještě zdravější. Sporák MaxiKlasse Sporák MaxiKlasse se sklokeramickou varnou deskou kombinuje pokročilé funkce, díky kterým je vždy příprava jídel vynikající. Trouba disponuje velkými dvířky, které společně s vnitřním osvětlením zajišťují dokonalé přehled o dění uvnitř trouby. Teleskopické výsuvy Teleskopické výsuvy v troubě zajišťují bezpečný a pohodlný přístup k vašim pokrmům. Výsuvy si můžete nastavit na vámi zvolenou pečicí úroveň tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. XL plech Plech na pečení XL je větší než standardní plechy a bude se vám skvěle hodit pro přípravu větší porce chutných pokrmů najednou. Jednoduché ovládání Jasně strukturované dotykové elektronické ovládací prvky varné desky reagují rychle a přesně – poskytují vám tak naprostou kontrolu nad varnými zónami. Povedený kousek Indukční sporák AEG Mastery CIB6441ABM VADA VZHLEDU, ODĚRKY máte možnost sehnat lehce tady na našem webu v oblíbené kategorii sporáky! Podívejte se na akční kousky z této populární kategorie za příznivou cenu.

Tento designový produkt Indukční sporák AEG Mastery CIB6441ABM VADA VZHLEDU, ODĚRKY od známého předního výrobce AEG pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce se slevou! Aktuálně v akci od 12 897 Kč.