Indukční vařič Orava VP-40i OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Indukční vařič Orava VP-40i Trávíte spoustu času na... více informací »
Indukční vařič Orava VP-40i
Značka: neuvedeno
2 093 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Indukční vařič Orava VP-40i Trávíte spoustu času na...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Indukční vařič Orava VP-40i Trávíte spoustu času na chatě nebo chalupě a přemýšlíte, co za spotřebič na vaření si pořídit a třeba kvůli nedostatku prostoru se vám tam klasický sporák nevejde? Pak pro vás bude vhodnou volbou právě indukční vařič Orava, který zabere jen minimum místa a jediné co potřebuje je přístup k elektrické energii. Široké využití Kromě chaty najde vařič své využití i ve studentských bytech nebo na kolejích, prostě všude tam, kde je třeba šetřit financemi nebo prostorem. Hodit se vám však může i doma nebo na zahradních párty a oslavách. Indukční technologie pak zajistí, že varná deska zůstane chladná na dotyk, protože teplo se indukcí vytváří až v nádobě. 8 úrovní nastavení U varné zóny si můžete zvolit jednu z osmi úrovní nastavení teploty, s rozsahem od 60 °C do 240 °C. Funkce automatického vypnutí se aktivuje ve chvíli jakmile sundáte nádobu z vařiče, pokud ji však na varnou desku opět umístíte do 40 sekund, vařič se zase automaticky zapne a vaření pokračuje. Na vařič je vhodné nádobí pro ohřívání na indukčním vařiči, tedy s magnetickým dnem. Odolný a bezpečný Povrch varné desky je tvořen elegantním černým sklem, které se velice snadno udržuje a které je také odolné vůči vysokým teplotám. Ovládání je snadné a pomocí tlačítek a LED displeje jej zvládne naprosto každý. S časovačem pak zase jednoduše nastavíte dobu vypnutí vařiče.

Zcela unikátní kus Indukční vařič Orava VP-40i OBAL POŠKOZEN od známého dodavatele neuvedeno snadno pořídíte u nás nyní za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 093 Kč.