Indukční varná deska Candy CID 30/G3 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Elegantní pomocník Indukční varná deska Candy CID 30/G3 se... více informací »
Indukční varná deska Candy CID
Značka: neuvedeno
3 601 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Elegantní pomocník Indukční varná deska Candy CID 30/G3 se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Elegantní pomocník Indukční varná deska Candy CID 30/G3 se díky svému jednoduchému modernímu designu a elegantnímu provedení bude skvěle hodit do každé kuchyně. Nabízí 2 varné zóny, které se zahřejí za pár vteřin a celkem 9 úrovní výkonu. Jednoduché ovládání Varná deska má jednoduché a přehledné dotykové ovládání a poskytuje tak opravdu jednoduchou obsluhu. Navíc disponuje řadou prvků, jako je minutka, dětská pojistka či ukazatel zbytkového tepla.
Exkluzivní produkt lze sehnat jednoduše tady na našich stránkách umístěný v kategorii indukční desky. Nyní můžete získat zcela nové produkty z naší sekce jednoduše online! Oblíbená značka neuvedeno pro vás připravuje top produkty . A tady je důkaz!

Tento velmi oblíbený produkt Indukční varná deska Candy CID 30/G3 OBAL POŠKOZEN od výrobce neuvedeno naleznete zrovna dneska trvale výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 3 601 Kč.