Indukční varná deska Electrolux 700 FLEX Bridge EIV644

Varné zóny s vlastním nastavením S indukční varnou deskou Infinite se velikost varných zón přizpůsobí dnu vašich nádob. Automaticky rozpozná... více informací »
Indukční varná deska Electrolux 700
Značka: Electrolux
12 990 Kč
Ověřit dostupnost
Varné zóny s vlastním nastavením S indukční varnou deskou Infinite se velikost varných zón přizpůsobí dnu vašich nádob. Automaticky rozpozná...

Varné zóny s vlastním nastavením S indukční varnou deskou Infinite se velikost varných zón přizpůsobí dnu vašich nádob. Automaticky rozpozná velikost používaných nádob a k jejich dnu dodá správné množství tepla. Můžete tak používat celou řadu různých hrnců a pánví. Pokračujte v přípravě jídla, až se vám to bude hodit Díky tlačítku Pauza na vaší varné desce můžete pokračovat s přípravou jídla tam, kde jste přestali. Musíte-li přípravu přerušit nebo je vaše pozornost vyžadována jinde, tato užitečná funkce si pamatuje vaše nastavení a obnoví ho, jakmile budete připraveni. Chladný povrch pro rychlé čištění Uchovávejte vaši varnou desku při přípravě jídla čistou. Díky indukční technologii zůstává okraj varných zón na dotyk chladný. Takže dokonce i když vaříte při vysokých teplotách, rozlité jídlo můžete odstranit snadno a bezpečně ihned, jakmile něco takového nastane. Intenzivní teplo během okamžiku Pomocí funkce posílení výkonu PowerBoost si při vaření zajistíte rychlou a intenzivní dávku tepla. Ideálně se hodí pro rychlejší přípravu pokrmů. Vodu tak uvedete do varu za méně než 90 sekund a pánve připravíte pro prudké smažení ve správnou chvíli. Snadné ovládání pouhým posuvem Pomocí posuvných ovladačů s rychlou odezvou můžete upravovat nastavení snadno a plynule. Umožňují přesné zvýšení či snížení teploty pouhým lehkým dotykem. Svým pokrmům tak dodáte přesnou dávku tepla za přesně stanovenou dobu. Velmi prodávaný produkt je k dostání právě nyní tu na našem webu umístěný v rubrice indukční desky! Nyní si můžete pořídit podobné výrobky ve zmíněné sekci z pohodlí domova. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další skvělé produkty od značky Electrolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Electrolux vám může nabídnout top sortiment.

Tento akční kousek Indukční varná deska Electrolux 700 FLEX Bridge EIV644 od dodavatele s dlouholetou historií Electrolux získáte právě teď u nás opravdu výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 12 990 Kč.