Indukční varná deska Electrolux 800 SENSE SenseFry EIS6448

Už žádné váhání díky senzorům Starost o rovnoměrné propečení přenechejte senzorům. Ty udržují povrch vaší pánve optimálně rozpálený, a... více informací »
Indukční varná deska Electrolux 800 SENSE
Značka: Electrolux
18 490 Kč
Ověřit dostupnost
Už žádné váhání díky senzorům Starost o rovnoměrné propečení přenechejte senzorům. Ty udržují povrch vaší pánve optimálně rozpálený, a...

Už žádné váhání díky senzorům Starost o rovnoměrné propečení přenechejte senzorům. Ty udržují povrch vaší pánve optimálně rozpálený, a proto už nemusíte měnit nastavení teploty. Přitom máte jistotu, že vaše pokrmy budou vždy správně usmažené. Intuitivní ovládání přes dotykovou obrazovku Užívejte si pokročilé technologie a komunikujte se svou varnou deskou přes barevnou dotykovou obrazovku. Zvolte jídlo, které chcete vařit, a varná deska vám ukáže, jak na to. Provede vás procesem přípravy krok za krokem, abyste pokaždé dosáhli skvělých a chutných výsledků. Spojte zóny, ať máte více místa na vaření Pomocí funkce propojení varných zón můžete zkombinovat dvě různé varné zóny a vytvořit tak jednu velkou varnou plochu. Nastavení teploty a času se sladí automaticky. Velkou plochu využijete na maximum s grily plancha nebo restovacími pánvemi. Hob2Hood® pro pohodlné vaření Funkce Hob2Hood® umožňuje bezdrátové propojení varné desky s odsavačem par. Začněte vařit a odsavač sám automaticky přizpůsobí intenzitu odsávání výparů podle výkonu varné desky. Vy tak máte volné ruce a můžete se věnovat jen přípravě jídla. Každá zóna má svůj čas Při vaření můžete využívat všechny zóny současně, ale ne všechno se vaří stejně dlouho. Nastavte si dobu vaření pro každou zónu zvlášť a můžete si být jisti, že se nic nespálí ani nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se zóna sama vypne.
Tento kvalitní produkt je dostupný právě nyní tady u nás v oblíbené kategorii indukční desky! Pořiďte si akční výrobky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Electrolux. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Electrolux vám může nabídnout prvotřídní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Oblíbený kus Indukční varná deska Electrolux 800 SENSE SenseFry EIS6448 od top značky Electrolux jde sehnat momentálně v naši nabídce extra se slevou! Aktuálně stojí u nás 18 490 Kč.