Indukční varná deska Electrolux CIR60430CB

Chladný povrch pro rychlé čištění Udržujte svou varnou desku během vaření perfektně čistou. I když vaříte při vysokých teplotách, mimo varné... více informací »
Indukční varná deska Electrolux
Značka: Electrolux
11 990 Kč
Ověřit dostupnost
Chladný povrch pro rychlé čištění Udržujte svou varnou desku během vaření perfektně čistou. I když vaříte při vysokých teplotách, mimo varné...

Chladný povrch pro rychlé čištění Udržujte svou varnou desku během vaření perfektně čistou. I když vaříte při vysokých teplotách, mimo varné zóny je deska na dotek chladná. Nečistoty tak můžete ihned bez obav setřít. Snadné ovládání Díky dotykovým ovládacím prvkům na této varné desce můžete nastavení upravovat snadno a bez problémů. Máte tak čas soustředit se na přípravu pokrmů a neřešit nastavení spotřebiče. Technologie Hob2Hood Varná deska s technologií Hob2Hood dokáže automaticky ovládat nastavení odsavače par. Při vaření upravuje výkon odsávání v závislosti na stupni ohřevu nebo počtu používaných varných zón. Intenzivní ohřev, hned Funkce PowerBoost zajistí při vaření okamžitou a intenzivní dávku tepla. Ideální, když chcete rychle dokončit přípravu jídla. Voda se uvaří za méně než 90 sekund a pánev na restování bude rozpálená přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Načasujte si každý krok vaření Díky časovači můžete lépe a pohodlněji načasovat průběh přípravy jídla. Lze ho nastavit až na jednu hodinu, a pokud varnou desku zrovna nepoužíváte, funguje také jako minutka.
Vysoce kvalitní výrobek Indukční varná deska Electrolux CIR60430CB lze koupit taky na našem webu ve známé kategorii indukční desky! Nyní můžete koupit zcela nové kusy z této známé sekce za parádní cenu. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Electrolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Indukční varná deska Electrolux CIR60430CB od značky s tradicí a dobrou pověstí Electrolux je k získání tady ve slevě! K sehnání zrovna v akci za 11 990 Kč.