Indukční varná deska Electrolux EIP6446

Vždy čistá Díky profesionální indukční technologii varné desky Electrolux EIP6446 nedosahuje její povrch nikdy vysokých teplot. Rozlitá jídla se... více informací »
Indukční varná deska Electrolux
Značka: Electrolux
15 091 Kč
Ověřit dostupnost
Vždy čistá Díky profesionální indukční technologii varné desky Electrolux EIP6446 nedosahuje její povrch nikdy vysokých teplot. Rozlitá jídla se...

Vždy čistá Díky profesionální indukční technologii varné desky Electrolux EIP6446 nedosahuje její povrch nikdy vysokých teplot. Rozlitá jídla se proto nikde nepřipečou a desku můžete snadno vyčistit vlhkým hadříkem. Hob2Hoob Hob2Hoob funkce je jedinečnou ukázkou moderní technologie přímo u vás doma. V případě, že máte odsavač par, který poskytuje tuto funkci, budete schopni propojit tyto dva spotřebiče a nechat další práci na nich. Odsávač par se bude automaticky seřizovat dle intenzity vaření na varné desce. Propojení varných zón Pomocí funkce propojení varných zón můžete zkombinovat dvě různé varné zóny a vytvořit tak jednu velkou varnou plochu. Nastavení teploty a času se sladí automaticky. Velkou plochu využijete na maximum s grily, pekáči nebo restovacími pánvemi. Ovládací panel Po vložení nádobí na varnou zónu se vám automaticky zobrazí ovládací panel, kterým je vhodný pro nastavení výkon pro danou zónu.

Tento zlevněný produkt Indukční varná deska Electrolux EIP6446 od našeho předního výrobce Electrolux máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 15 091 Kč.