Infračervená lampa Beurer IL 21

Blahodárné účinky infračervené lampy jsou dnes již dobře známé. Tyto lampy patří k populárnímzpůsobům, jak napomoci uzdravování a posílení... více informací »
Infračervená lampa Beurer IL
Značka: BEURER
928 Kč
Ověřit dostupnost
Blahodárné účinky infračervené lampy jsou dnes již dobře známé. Tyto lampy patří k populárnímzpůsobům, jak napomoci uzdravování a posílení...

Blahodárné účinky infračervené lampy jsou dnes již dobře známé. Tyto lampy patří k populárnímzpůsobům, jak napomoci uzdravování a posílení organismu přímo z pohodlí vašeho domova. Je vhodná jak k aplikaci na mnoho druhů terapeutických i kosmetických problémů. Ozařováním pokožky infračerveným světlem dochází k lepšímu prokrvení, a také se zvyšuje látková výměna, což posiluje obranyschopnost vašeho těla. Do hloubky pronikající teplo vám krásně uvolní svalové napětí.Infračervená lampa IL21 patří ke spolehlivým, výkonným a přitom kompaktním modelům od oblíbeného výrobce Beurer. Dá vám na výběr z 5 úhlů náklonu, dle toho, které místo potřebujete nahřívat. Potěší vás také pěkný výkon 150 W. Lampa je vyrobena v jednoduchém a uhlazeném designu s protiskluzovými nožičkami na spodní straně; baňka je z lisovaného skla. Použijte ji jako doprovodnou terapii při léčbě krčních-nosních- ušních onemocnění, ako podpora při péči o pleť a pěstování krásy, či pouze jako prevenci. Zvláště starším lidem také uleví od bolestí léčbě revmatismu, ischiasu či dny. Nedocenitelným pomocníkem se stane také těm, kteří často trpní na chřipky, angíny, záněty středního ucha, a pomůže po lékařských zákrocích, při poraněních a jizvách. Rozměry lampy jsou 138 x 213 x 175 mm.
Vynikající kousek Infračervená lampa Beurer IL lze koupit snadno tady u nás v kategorii infralampy. Nyní můžete získat ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. Tato značka BEURER dlouhodobě prodává kvalitní produkty. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další kousky od značky BEURER. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Infračervená lampa Beurer IL 21 od společnosti s úžasnou pověstí BEURER pořídíte aktuálně na našich stránkách extra se slevou. V akci za 928 Kč.