Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L1250 (C11CJ71402) POUŽITÉ, NEO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L1250 Tato tiskárna... více informací »
Inkoustová tiskárna Epson EcoTank
Značka: Epson
2 879 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L1250 Tato tiskárna...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L1250 Tato tiskárna EcoTank 3v1 bez inkoustových kazet je navržena pro vaše pohodlí. Spolehlivý a snadno použitelný model představuje fantastické řešení pro aktivní domácnosti a nabízí vylepšený systém doplňování inkoustu a nové inkoustové lahvičky navržené tak, aby se minimalizovalo riziko rozlití inkoustu. Tisk bez inkoustových kazet Minimalizujte potřebu doplňování inkoustu s tiskárnou EcoTank 3v1. Díky nádržkám na inkoust s extrémně vysokou kapacitou se uživatelé mohou nadobro rozloučit s inkoustovými kazetami. Tisková hlava Micro Piezo v tiskárně EcoTank je poté zárukou spolehlivého tisku. Výhody nové generace Díky umístění nádržek na inkoust v přední části tiskárny je nový design skutečně kompaktní a umožňuje snadný přístup při doplňování inkoustu i přehled o jeho stávající hladině. Přináší také vylepšený systém doplňování inkoustu, který je navržen tak, aby ve všech fázích minimalizoval riziko rozlití inkoustu. Nové lahvičky mají mechanismus, který zaručuje doplňování nádržek vždy jen tou správnou barvou.

Hodně povedený produkt Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L1250 (C11CJ71402) POUŽITÉ, NEO od skvělé a známé značky Epson můžete dostat právě zde za akční cenu! Aktuálně výhodně za 2 879 Kč.