Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L1250 (C11CJ71402) ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L1250 Tato tiskárna... více informací »
Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L1250
Značka: Epson
3 382 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L1250 Tato tiskárna...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L1250 Tato tiskárna EcoTank 3v1 bez inkoustových kazet je navržena pro vaše pohodlí. Spolehlivý a snadno použitelný model představuje fantastické řešení pro aktivní domácnosti a nabízí vylepšený systém doplňování inkoustu a nové inkoustové lahvičky navržené tak, aby se minimalizovalo riziko rozlití inkoustu. Tisk bez inkoustových kazet Minimalizujte potřebu doplňování inkoustu s tiskárnou EcoTank 3v1. Díky nádržkám na inkoust s extrémně vysokou kapacitou se uživatelé mohou nadobro rozloučit s inkoustovými kazetami. Tisková hlava Micro Piezo v tiskárně EcoTank je poté zárukou spolehlivého tisku. Výhody nové generace Díky umístění nádržek na inkoust v přední části tiskárny je nový design skutečně kompaktní a umožňuje snadný přístup při doplňování inkoustu i přehled o jeho stávající hladině. Přináší také vylepšený systém doplňování inkoustu, který je navržen tak, aby ve všech fázích minimalizoval riziko rozlití inkoustu. Nové lahvičky mají mechanismus, který zaručuje doplňování nádržek vždy jen tou správnou barvou.

Velmi žádaný kousek Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L1250 (C11CJ71402) ROZBALENO od známé společnosti Epson seženete u nás nyní za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně stojí u nás 3 382 Kč.