Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L3251 (C11CJ67406) POUŽITÉ, NEO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L3251 Tato tiskárna... více informací »
Inkoustová tiskárna Epson EcoTank
Značka: neuvedeno
3 872 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L3251 Tato tiskárna...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompaktní a snadno použitelná Epson EcoTank L3251 Tato tiskárna EcoTank 3v1 bez inkoustových kazet je navržena pro vaše pohodlí. Spolehlivý a snadno použitelný model představuje fantastické řešení pro aktivní domácnosti a nabízí vylepšený systém doplňování inkoustu a nové inkoustové lahvičky navržené tak, aby se minimalizovalo riziko rozlití inkoustu. Tisk bez inkoustových kazet Minimalizujte potřebu doplňování inkoustu s tiskárnou EcoTank 3v1. Díky nádržkám na inkoust s extrémně vysokou kapacitou se uživatelé mohou nadobro rozloučit s inkoustovými kazetami. Tisková hlava Micro Piezo v tiskárně EcoTank je poté zárukou spolehlivého tisku. Výhody nové generace Díky umístění nádržek na inkoust v přední části tiskárny je nový design skutečně kompaktní a umožňuje snadný přístup při doplňování inkoustu i přehled o jeho stávající hladině. Přináší také vylepšený systém doplňování inkoustu, který je navržen tak, aby ve všech fázích minimalizoval riziko rozlití inkoustu. Nové lahvičky mají mechanismus, který zaručuje doplňování nádržek vždy jen tou správnou barvou. Kvalitní a oblíbený výrobek Inkoustová tiskárna Epson EcoTank lze nakoupit rovněž tu na našich stránkách v kategorii notebooky. Máme pro vás parádní produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Známá značka neuvedeno má k dispozici kvalitní výrobky . Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní kousek Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L3251 (C11CJ67406) POUŽITÉ, NEO pocházející od značky neuvedeno lze získat právě teď u nás za výborné peníze! Ceny od 3 872 Kč.