Inkoustová tiskárna Epson WorkForce Pro WF-M5299DW

Rychlý a úsporný tisk Inkoustová tiskárna Epson WorkForce Pro WF-M299DW je skvělou volbou pro menší až středně velké firmy. Oceníte u ní nízkou... více informací »
Inkoustová tiskárna Epson WorkForce
Značka: Epson
5 672 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlý a úsporný tisk Inkoustová tiskárna Epson WorkForce Pro WF-M299DW je skvělou volbou pro menší až středně velké firmy. Oceníte u ní nízkou...

Rychlý a úsporný tisk Inkoustová tiskárna Epson WorkForce Pro WF-M299DW je skvělou volbou pro menší až středně velké firmy. Oceníte u ní nízkou spotřebu energie, rychlý tisk a snadné ovládání. Těšit se můžete také na automatický oboustranný tisk a kompatibilitu s jazyky PDL (včetně PCL a PostScript 3). Tiskárna nabízí až o 90 % nižší spotřebu energie ve srovnání s konkurenčními modely tiskáren, což pomáhá snížit náklady a posílit vaši společenskou odpovědnost. Epson Connect S mobilními a cloudovými tiskovými službami Epson budete moci tisknout a skenovat bezdrátově pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, ať jste kdekoliv. To vše díky technologii NFC. Pokud přesto dáte přednost klasickému ovládání, tak máte k dispozici velký 6,1cm displej na přední straně tiskárny společně se základními ovládacími tlačítky. Tento oblíbený produkt Inkoustová tiskárna Epson WorkForce jde sehnat právě zde tady na stránkách ve známé sekci notebooky. Máme pro vás oblíbené kousky ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele Epson. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Inkoustová tiskárna Epson WorkForce Pro WF-M5299DW od výrobce s dlouholetou historií Epson jde získat v naší internetové nabídce za akční cenu. Aktuálně stojí u nás 5 672 Kč.