Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 725 (28B51A)

Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 725 Tiskněte, skenujte i kopírujte rychle a kvalitně s tiskárnami Smart Tank od HP. S vysokou kapacitou doplnitelných... více informací »
Inkoustová tiskárna HP Smart Tank
Značka: HP
6 789 Kč
Ověřit dostupnost
Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 725 Tiskněte, skenujte i kopírujte rychle a kvalitně s tiskárnami Smart Tank od HP. S vysokou kapacitou doplnitelných...

Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 725 Tiskněte, skenujte i kopírujte rychle a kvalitně s tiskárnami Smart Tank od HP. S vysokou kapacitou doplnitelných nádržek najdou své využití i ve velkoobjemovém tisku. Automatický oboustranný tisk vám zase uspíší tisknutí. Skrze dvoupásmovou Wi-Fi a aplikaci HP Smart ji zase můžete snadno ovládat. Její používání tak bude jednoduché, ale zároveň efektivní. Tisk Kopírování Skenování Dvoupásmové rozhraní Wi-Fi Jednoduché používání Automatický oboustranný tisk Překrásné barvy S koupí HP Smart Tank 675 získáte inkoust, se kterým bez obav vytisknete až 18 000 černobílých stran a 8 000 barevných stran. Můžete tak mít přehršel krásně tmavě sytých textů i úchvatně barevných obrazů. Automatický oboustranný tisk zajistí, že se s ní bude snadno operovat, a proto se skvěle hodí i pro velkoobjemový tisk. Neobsahuje kazety, takže se nemusíte obávat pracného a špinavého doplňování inkoustu. Prostě jen dolijete příslušné nádržky. Snadná konektivita Díky podsvíceným tlačítkům se bude zařízení jednoduše ovládat, případně se lze snadno připojíte přes dvoupásmové rozhraní Wi-Fi. Společně s aplikací HP Smart tak budete mít jistotu, že se zařízení bude velice snadno ovládat. Tiskárna je navíc vyrobena tak, aby byla šetrná k životnímu prostředí. To garantuje certifikát EPEAT Silver a garance, že obsahuje 25 % recyklovaného plastu.

Tento kvalitní a levný produkt Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 725 (28B51A) od této skvělé značky HP jednoduše získáte u nás za rozumné peníze. Aktuálně za super cenu 6 789 Kč.