Internetové rádio Hama DIR355BT, černé

Internetové rádio Hama DIR355BT Elegantní digitální kuchyňské rádio Hama DIR355BT, jehož hlavní doménou je zejména internetové připojení a řada... více informací »
Internetové rádio Hama DIR355BT
Značka: Hama
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Internetové rádio Hama DIR355BT Elegantní digitální kuchyňské rádio Hama DIR355BT, jehož hlavní doménou je zejména internetové připojení a řada...

Internetové rádio Hama DIR355BT Elegantní digitální kuchyňské rádio Hama DIR355BT, jehož hlavní doménou je zejména internetové připojení a řada chytrých funkcí se v moderní domácnosti rozhodně neztratí. Postará se o to kromě skvělé výbavy i elegantní design s velkým displejem, který působí krásným a čistým dojmem a se kterým se tak rádio bude v kuchyni, ale klidně i v jiných mistnostech krásně vyjímat. Třešničkou na dortu je pak technologie Bluetooth pro streamování hudby z vašeho telefonu. Chytré rádio Hlavním rysem digitálního rádia Hama DIR355BT je předesílané připojení k internetu. Díky tomu obohatíte svou domácnost o více než 20 000 stanic či 10 000 podcastů z celého světa. Navíc nabízí možnost si oblíbené i méně známe stanice pohodlně uložit pomocí webového rozhraní. Snadné ovládání Pro maximálně pohodlné ovládání využijete hned několik možností. Na přední straně se rádio chlubí velkým a krásně čitelným barevným LCD displejem a ovládacím panelem. Displej vám tak poskytne nejen všechny důležité informace, ale například i zobrazí obrázek alba. Velkou výhodou je i ovládání pomocí mobilního telefonu přes stažitelnou aplikaci UNDOK a pouštění skladeb například ze streamovacího serveru Spotify.
Kvalitní a žádaný produkt Internetové rádio Hama DIR355BT, lze nakoupit rovnou tu na stránkách v rubrice audio! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. Máme toho více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Hama. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Internetové rádio Hama DIR355BT, černé od známého výrobce Hama najdete momentálně za extra cenu! Aktuálně stojí u nás 3 599 Kč.