Internetové rádio Lenco DIR-250, černé ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Internetové rádio Lenco DIR-250BK Elegantní rádio Lenco DIR-250BK,... více informací »
Internetové rádio Lenco DIR-250
Značka: neuvedeno
5 039 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Internetové rádio Lenco DIR-250BK Elegantní rádio Lenco DIR-250BK,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Internetové rádio Lenco DIR-250BK Elegantní rádio Lenco DIR-250BK, jehož hlavní doménou je zejména internetové připojení a řada chytrých funkcí se v moderní domácnosti rozhodně neztratí. Postará se o to kromě skvělé výbavy i elegantní design s velkým displejem, který působí krásným a čistým dojmem a který se tak bude krásně vyjímat v jakékoliv místnosti. Chytré rádio Hlavním rysem digitálního rádia Lenco DIR-250BK je předesílané připojení k internetu. Díky tomu obohatíte svou domácnost o více než 30 000 stanic či 10 000 podcastů z celého světa. Navíc nabízí možnost si oblíbené i méně známe stanice pohodlně uložit. Snadné ovládání Pro maximálně pohodlné ovládání využijete hned několik možností. Na přední straně se rádio chlubí velkým a krásně čitelným barevným LCD displejem a ovládacím panelem. Velkou výhodou je i přehrávání přes Bluetooth například z mobilního telefonu nebo přes síť se Spotify Connect.

Akční a ve slevě výrobek Internetové rádio Lenco DIR-250, černé ROZBALENO od oblíbené značky neuvedeno máte možnost najít v aktuální nabídce výhodně! Právě nyní za 5 039 Kč.