Internetové rádio NEDIS RDIN2500WT

Kvalitní zvuk. Přehledný displej. S internetovým rádiem Nedis RDIN2500WT si vždy užijete skvělý poslech vašich oblíbených radiových stanic. Je... více informací »
Internetové rádio NEDIS RDIN2500WT
Značka: Nedis
2 939 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní zvuk. Přehledný displej. S internetovým rádiem Nedis RDIN2500WT si vždy užijete skvělý poslech vašich oblíbených radiových stanic. Je...

Kvalitní zvuk. Přehledný displej. S internetovým rádiem Nedis RDIN2500WT si vždy užijete skvělý poslech vašich oblíbených radiových stanic. Je totiž vybaveno jak klasickou FM frekvencí, tak i moderní digitální DAB+ frekvencí, díky které si užijete poslech rádia opravdu naplno. Nechybí ani možnost poslechu rádia přes internet, se kterou přichází více než 30 tisíc různých radiových stanic z celého světa. Internetové rádio Nedis je vybaveno bezdrátovou technologii Bluetooth, díky které můžete snadno streamovat hudbu z vašeho mobilního zařízení. Pro usnadnění ovládání je rádio vybaveno barevným displejem, který zobrazuje informace o aktuální stanici, interpretovi a další údaje o skladbě. Nechybí ani dálkové ovládání pro vaše maximální pohodlí.

Tento nejprodávanější výrobek Internetové rádio NEDIS RDIN2500WT od společnosti se zárukou kvality Nedis získáte momentálně na webu pořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 939 Kč.