Internetové rádio TechniSat TECHNIRADIO 6 S IR, černé

Internetové rádio Techniradio 6 S IR Zajistěte si příjem vašich oblíbených rozhlasových stanic ve špičkové zvukové kvalitě na digitálním rádiu... více informací »
Internetové rádio TechniSat TECHNIRADIO 6 S
Značka: Technisat
2 289 Kč
Ověřit dostupnost
Internetové rádio Techniradio 6 S IR Zajistěte si příjem vašich oblíbených rozhlasových stanic ve špičkové zvukové kvalitě na digitálním rádiu...

Internetové rádio Techniradio 6 S IR Zajistěte si příjem vašich oblíbených rozhlasových stanic ve špičkové zvukové kvalitě na digitálním rádiu Technisat Techniradio 6 S IR v černé barvě. To vám zajistí nejen příjem klasického analogového FM vysílání a moderního DAB+ vysílání, ale i naladění desítek tisíc domácích i zahraničních stanic pomocí internetového rádia přes Wi-Fi. Nechybí přitom ani možnost připojení mobilního telefonu pomocí Bluetooth a streamování vašich oblíbených skladeb. Příjem FM, DAB+ a internetového rádia Přijímač Techniradio 6 S IR vám zajistí hned několik možností naladění vašich oblíbených rozhlasových stanic. Vedle příjmu klasického FM vysílání a moderního DAB+ vysílání s lepší kvalitou zvuku a automatickým vyhledáváním stanic, zaujme také možností naladění desítek tisíc domácích i zahraničních stanic pomocí internetového rádia, fungujícího přes Wi-Fi. Hudba na cesty Vezměte si rádio na cesty a užijte si poslech hudby na dovolené, chatě nebo zahradě. V případě vložení dobíjecí baterie BL 5C (není součástí balení) se tento kompaktní přijímač stane vašim hudebním společníkem na každé cestě. Streamování hudby z telefonu Nehrají zrovna v rádiu nic zajímavého? Pomocí Bluetooth technologie můžete k rádiu jedním kliknutím připojit váš mobilní telefon a užívat si poslech vašich oblíbených skladeb se skvělým zvukem, který produkují vestavěné stereo reproduktory.

Super kousek Internetové rádio TechniSat TECHNIRADIO 6 S IR, černé od výrobce s dlouholetou historií Technisat snadno pořídíte již dnes až neuvěřitelně levně! Aktuálně v akci od 2 289 Kč.