IP kamera Tesla Smart Camera 360 (2022)

IP kamera Tesla Smart 360 Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s inovativní IP kamerou ukrývající se pod názvem 360 od... více informací »
IP kamera Tesla Smart Camera
Značka: Tesla Smart
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
IP kamera Tesla Smart 360 Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s inovativní IP kamerou ukrývající se pod názvem 360 od...

IP kamera Tesla Smart 360 Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s inovativní IP kamerou ukrývající se pod názvem 360 od společnosti Tesla Smart. Ta se pyšní kvalitním rozlišením 1920×1080 px, inteligentními funkcemi a vy tak budete neustále ve střehu. Kvalitní zpracování IP kamera pomocí inteligentních algoritmů a čidel detekuje nezvyklý zvuk a pohyb, díky čemuž vás ihned upozorní prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Má integrované obousměrné audio a jednoduše tak můžete odradit nevítanou návštěvu či uklidnit svého domácího mazlíčka tím, že na ně skrze kameru promluvíte. Respektuje soukromí IP kamera od společnosti Tesla Smart maximálně respektuje i vaše soukromí. Jednoduše si můžete nastavit to, aby kamera každý den zůstávala například od 17. hodiny do půlnoci vypnutá. Kromě toho si taky snadno nastavíte i zorné pole, kterému se kamera má věnovat a plně si tak zachováte své soukromí. Široká konektivita Přístroj je široce kompatibilní. Aplikace Tesla Smart, odkud si vše rychle a pohodlně nastavíte, je i v češtině a rozumí si se všemi operačními systémy. Je kompatibilní i s hlasovými asistenty a veškeré záznamy ukládá v nejvyšší kvalitě na cloud nebo na paměťovou SD kartu tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Hodně žádaný produkt IP kamera Tesla Smart lze zakoupit ještě tady na našem webu umístěný v sekci audio. Mrkněte na ostatní kousky ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. To není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další skvělé zboží značky Tesla Smart. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek IP kamera Tesla Smart Camera 360 (2022) od skvělého a známého výrobce Tesla Smart je k dispozici tady teď skutečně výhodně! Nabídky od 1 090 Kč.