JBL BAR 2.1 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vychutnejte si sílu Díky setu soundbaru se subwooferem JBL Bar 2.1... více informací »
JBL BAR 2.1 POUŽITÉ
Značka: JBL
6 152 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vychutnejte si sílu Díky setu soundbaru se subwooferem JBL Bar 2.1...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vychutnejte si sílu Díky setu soundbaru se subwooferem JBL Bar 2.1 můžete konečně zažít dokonalé potěšení ze síly zvuku. Výkon tohoto setu totiž činí neuvěřitelných 300 W. Ozvučíte tak bez problémů jakoukoli místnost, do které tento set umístíte. Zvuk jako v kině a dokonalé basy Díky jedinečnému spojení čtyř 2,25″ středových a dvou 1,25″ výškových reproduktorů v soundbaru zažijete neuvěřitelně živý zážitek z každého filmu, který budete pozorovat. Navíc z 6,5″ basového reproduktoru v bezdrátovém subwooferu získáte bohaté a hluboké basy, které dokonale podbarví každý, už i tak dokonalý, prožitek z poslechu. Streamování a propojení S pomocí bezdrátové technologie Bluetooth můžete jednoduše streamovat hudbu přímo ze svého mobilního telefonu či tabletu. Televizi k tomuto systému připojíte pomocí konektoru HDMI, který zajistí dokonalý přenos zpracovávaného zvuku. Dalšími možnostmi připojení jsou konektory USB a AUX. Nechybí ani vysoce kvalitní optický vstup pro dokonalý přenos digitálního zvuku.

Super kousek JBL BAR 2.1 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od známé společnosti JBL snadno pořídíte aktuálně skutečně výhodně! Akční cena od 6 152 Kč.