Jednací židle Antares Above

Kancelářská židle Antares Above Společnost Antares přišla na trh s kvalitně propracovanou židli ukrývající se pod názvem Above. Oceníte nejen... více informací »
Jednací židle Antares Above
Značka: Antares
7 231 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Antares Above Společnost Antares přišla na trh s kvalitně propracovanou židli ukrývající se pod názvem Above. Oceníte nejen...

Kancelářská židle Antares Above Společnost Antares přišla na trh s kvalitně propracovanou židli ukrývající se pod názvem Above. Oceníte nejen pohodlně strávený čas jak v kanceláři, tak i doma u počítače, ale i skvělou ergonomii, která zmírňuje negativní dopady na vaše zdraví. Dopřejte si komfort Kancelářské křeslo Above je navrženo tak, aby zajistilo co největší komfort, neboť si vše nastavíte dle svých potřeb. Židle totiž disponuje synchronním mechanismem s několikanásobnou aretací. K maximálnímu pohodlí pak přispívá opěrák pokrytý síťovinou, což oceníte především za horkých letních dnů a výškově nastavitelnou bederní výztuhou, jež vás ochrání před bolestmi zad. Elegantní zpracování Zpracování, jež je kvalitní a moderní, se firmě Antares opravdu povedlo. K absolutní spokojenosti pak přispívají lehce nastavitelné područky a podhlavník, díky čemuž se budete cítit skvěle. Navíc se židle stane, díky svému elegantnímu vzhledu, ideálním doplňkem každé kanceláře či domácnosti.

Hodně prodávaný výrobek Jednací židle Antares Above od společnosti s výborným jménem Antares jednoduše pořídíte v naší online nabídce za výborné peníze. Na našich stránkách za 7 231 Kč.