Jednodvéřová chladnička Concept LT3560bc VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci na boční straně. Úsporná lednice Volně stojící lednice s... více informací »
Jednodvéřová chladnička Concept LT3560bc VADA
Značka: neuvedeno
4 390 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci na boční straně. Úsporná lednice Volně stojící lednice s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci na boční straně. Úsporná lednice Volně stojící lednice s mrazákem LT3560bc se díky svým úsporným rozměrům hodí do malých kuchyní, kanceláří, studentských ubytoven nebo například na chatu. Lednice se pyšní objemem 97 l a vyniká svým úsporným provozem, který ji řadí do energetické třídy F, a nízkou hlučností pouhých 39 dB. Přehledný prostor Chladnička je rozdělena pomocí dvou skleněných polic a prostornou zásuvkou na ovoce a zeleninu. Mrazák v v horní části spotřebiče nabízí objem 16 l. Dveře lednice jsou opatřeny třemi přihrádkami na uložení nápojů a drobných potravin. Kompaktní rozměry Díky kompaktním rozměrům můžete lednici umístit téměř kamkoliv. Můžete ji zasadit i do užších prostor nebo blízko zdi, protože k plnohodnotnému přístupu k vnitřnímu obsahu stačí otevřít dveře do pravého úhlu. Velkou předností je stranově zaměnitelné otevírání dveří, která vám dává možnost uzpůsobit si ji přesně podle svých potřeb.
Výjimečný a žádaný produkt Jednodvéřová chladnička Concept LT3560bc lze nakoupit prostě tady na našich stránkách v oblíbené sekci s mrazákem nahoře. Pořiďte si podobné produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více produktů značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce neuvedeno nabízí prvotřídní výrobky. za dobré peníze.

Zcela unikátní produkt Jednodvéřová chladnička Concept LT3560bc VADA VZHLEDU, ODĚRKY od známé společnosti neuvedeno snadno seženete zrovna dneska napořád výhodně! Výhodně za skvělou cenu 4 390 Kč.