Jednodveřová lednice Amica VJ1432AW VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Jednodveřová chladnička Amica VJ 1432 AW Jednodveřová chladnička... více informací »
Jednodveřová lednice Amica VJ1432AW
Značka: neuvedeno
6 879 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Jednodveřová chladnička Amica VJ 1432 AW Jednodveřová chladnička...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Jednodveřová chladnička Amica VJ 1432 AW Jednodveřová chladnička Amica VJ 1432 AW se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 229 l, které poskytují místo pro všechny vaše potraviny. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky. Mechanické ovládání Chladnička je vybavena intuitivním ovládáním v podobě otočného knoflíku, díky kterému plynule nastavíte teplotu přesně na míru. Variabilita Přizpůsobte si lednici přesně podle vašich individuálních potřeb a preferencí. Chladnička je vybavena variabilními policemi a přihrádkami, s nimiž můžete manipulovat a využít maximální množství prostoru. Automatické rozmrazování Chladnička nabízí automatické rozmrazování, čímž vám ušetří práci a zejména čas, který byste museli věnovat manuálnímu rozmrazování. Univerzální dvířka Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří. Proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo jaké jsou vaše prostorové možnosti. Tento unikátní výrobek je k sehnání taky tady u nás v oblíbené rubrice volně stojící. Najděte si zlevněné zboží z této známé rubriky za extra cenu!

Kvalitní a žádaný produkt Jednodveřová lednice Amica VJ1432AW VADA VZHLEDU, ODĚRKY od přední značky neuvedeno seženete právě dnes za super peníze! Právě lze objednat jen za 6 879 Kč.