Jednodveřová lednice Beko TSE1423N

Monoklimatická chladnička Beko TSE1423N Malá jednodveřová lednice Beko TSE1423N se stane nedílnou součástí prostorově nenáročných příbytků,... více informací »
Jednodveřová lednice Beko TSE1423N
Značka: Beko
4 355 Kč
Ověřit dostupnost
Monoklimatická chladnička Beko TSE1423N Malá jednodveřová lednice Beko TSE1423N se stane nedílnou součástí prostorově nenáročných příbytků,...

Monoklimatická chladnička Beko TSE1423N Malá jednodveřová lednice Beko TSE1423N se stane nedílnou součástí prostorově nenáročných příbytků, jako jsou chaty, chalupy či studentské byty. Nabízí celkový úložný prostor o objemu 128 litrů a řadí se do energetické třídy F. Extra tichá Jistě vás potěší opravdu nízká hlučnost chladničky, která nepřekračuje hladinu 38 dB. Perfektně se tak hodí i do domácností, kde je kuchyň propojená s obývacím prostorem. Můžete se spolehnout, že vás lednička nebude rušit ani při odpočinku. Flexibilní dvířka Nastavte si otevírání dvířek dle prostorových možností vaší kuchyně či vašich vlastních preferencí. Tímto způsobem budete moci umístit spotřebič na jakékoli místo a být si jistí, že skvěle zapadne. LED osvětlení Mějte přehled o tom, co máte v ledničce. Díky LED osvětlení umístěném na stropu i po stěnách, je osvětlená každá polička a vy nepřehlédnete žádnou ingredienci. LED osvětlení přispívá i k menší spotřebě energie.

Povedený produkt Jednodveřová lednice Beko TSE1423N od dodavatele s dobrým jménem Beko snadno seženete aktuálně za super peníze. Nyní získáte od 4 355 Kč.
Další produkty z kategorie Bez mrazáku