Jednodveřová lednice Gorenje R619EEW5

Ventilace Aby chlazení zásob i hotových jídel probíhalo rovnoměrně na všech poličkách a studený vzduch se tak dostal ke všem... více informací »
Jednodveřová lednice Gorenje R619EEW5
Značka: Gorenje
13 990 Kč
Ověřit dostupnost
Ventilace Aby chlazení zásob i hotových jídel probíhalo rovnoměrně na všech poličkách a studený vzduch se tak dostal ke všem...

Ventilace Aby chlazení zásob i hotových jídel probíhalo rovnoměrně na všech poličkách a studený vzduch se tak dostal ke všem potravinám, je tato lednice vybavena ventilátorem, který se stará o neustálou cirkulaci vzduchu. Díky tomu skladované potraviny vydrží déle, ať už je umístíte kamkoli. Žádné omezení Chladničku Gorenje můžete postavit vedle zdi či jiného spotřebiče. Disponuje totiž dveřními závěsy, které jsou zkonstruovány tak, aby bylo umožněno snadné otevření dveří do pravého úhlu. Všechny police a zásuvky tak můžete zcela vytáhnout. K potravinám se dostanete vždy. Úsporný provoz Chystáte se odjet na cesty? Nezapomeňte lednici uvést do režimu EcoMode. Ten je vhodný zejména pro případ vaší dlouhodobé nepřítomnosti, kdy dveře chladničky jsou nepřetržitě zavřené a nedochází tedy k průniku teplého vzduchu zvenčí dovnitř. Takto upravený provoz snižuje spotřebu energie a šetří váš domácí rozpočet. Rychlé zchlazení Technologie SuperCool podporuje intenzivní chlazení, nastaví teplotu v ledničce na 3°C, aby ochladila potraviny, po šesti hodinách se automaticky vypne a pokračuje ve svém původním nastavení. Je to ideální funkce zejména pro velké nákupy.
Zajímavý produkt Jednodveřová lednice Gorenje R619EEW5 můžete koupit aktuálně tady u nás zařazený v sekci volně stojící! Nyní můžete najít ještě další produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online!

Tento neodolatelný produkt Jednodveřová lednice Gorenje R619EEW5 od předního výrobce Gorenje pohodlně nakoupíte právě teď za parádní cenu. Aktuálně výhodně za 13 990 Kč.