Jednodveřová lednice Guzzanti GZ 06B

Minibar Jednodvéřová chladnička Guzzanti GZ 06B vyniká svým elegantním designem, kterému dominují antracitové dveře. Své místo si najde v menší... více informací »
Jednodveřová lednice Guzzanti GZ
Značka: GUZZANTI
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Minibar Jednodvéřová chladnička Guzzanti GZ 06B vyniká svým elegantním designem, kterému dominují antracitové dveře. Své místo si najde v menší...

Minibar Jednodvéřová chladnička Guzzanti GZ 06B vyniká svým elegantním designem, kterému dominují antracitové dveře. Své místo si najde v menší domácnosti, v kanceláři, na chalupě či v hotelovém pokoji. Její objem je 46 l, z toho jsou 4 l výparník. Dveřní prostor je vybaven integrovanou přihrádkou na láhve o objemu 2 l. Prostor chladničky je rozdělen jednou drátěnou policí, která je snadno vyjmutelná. objem 46 l výparník 42 dB rozměry vxšxh: 49,5×44,4×48,5 cm spotřeba 0,29 kWh/24 hod drátěná police úložný prostor ve dveřích
Zcela unikátní výrobek můžete získat prostě tu na webu v oblíbené kategorii jednodveřové s mrazákem. Nyní pořídíte ještě podobné zboží ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce GUZZANTI. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Jednodveřová lednice Guzzanti GZ 06B od přední společnosti GUZZANTI máte možnost najít tady nyní za výhodné peníze. Teď za akční cenu 3 390 Kč.