Jednodveřová lednice Orava RGO-102 AW OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Jednodveřová lednice Orava RGO-102 AW Malá, jednodveřová... více informací »
Jednodveřová lednice Orava RGO-102 AW OBAL
Značka: neuvedeno
4 468 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Jednodveřová lednice Orava RGO-102 AW Malá, jednodveřová...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Jednodveřová lednice Orava RGO-102 AW Malá, jednodveřová chladnička od Oravy je ideální volbou do malých příbytků, na chalupu či ubytovnu. Může být užitečná i ve chvíli, kdy již doma lednici máte, ale její kapacita vám nestačí a potřebujete další chladicí prostor. Mechanické ovládání teploty je velice jednoduché a zvládne jej opravdu každý. Nebude vás rušit Jedním z důležitých parametrů, podle kterých si zákazníci lednice vybírají, je nepochybně hlučnost spotřebiče. Na to myslela i společnost Orava a přichází chladničkou, která nejenže je výkonná, ale i mimořádně tichá, jelikož nepřekračuje hladinu hluku 41 dB. Dostatečný prostor Lednička nabízí celkovou kapacitu 89 litrů, což je ideální objem pro nízkopočetní domácnost nebo příbytek na rekreační účely. Nastavitelné police Další z předností této ledničky jsou vyjímatelné police, které nabízí nové možnosti, jak si přizpůsobit interiér spotřebiče podle vlastních představ. Výhoda vyjímatelných polic je i snadné čištění. Vejde se téměř kamkoli Chladnička se může pochlubit kompaktními rozměry, které umožňují umístit ji i do velmi malých prostor.

Vynikající produkt Jednodveřová lednice Orava RGO-102 AW OBAL POŠKOZEN originál od výrobce neuvedeno lze pořídit na našich stránkách nyní za extra cenu! Výhodně za super cenu 4 468 Kč.