Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VT862AB OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Volně stojící chladnička Amica VT 862 ABVolně stojící... více informací »
Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VT862AB OBAL
Značka: neuvedeno
7 219 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Volně stojící chladnička Amica VT 862 ABVolně stojící...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Volně stojící chladnička Amica VT 862 ABVolně stojící chladnička s mrazákem v černém provedení a praktickým madlem Amica VT 862 AB se svou velikostí perfektně hodí do studentského bytu, kanceláře, hotelového pokoje nebo na chatu. Její celkový objem činí 106 litrů a disponuje mechanickým ovládáním termostatu. Přestože se jedná o výkonnou kombinovanou chladničku, její tichý chod pouze 41 dB zajistí, že vás nebude nikdy rušit. Kombinované provedení Lednice o objemu 93 litrů je vybavena jednou odnímatelnou policí, která vám pomůže přehledně uskladnit potraviny a nechybí ani šuplík na zeleninu a ovoce. Dveřní prostor je vybaven 3 přihrádkami. Spodní polička je ideální místo pro zchlazení oblíbeného vína či jiného nápoje. Mrazák umístěný v horní části nabízí celkovou kapacitu 13 litrů. Automatické rozmrazování Zejména starší chladničky je třeba často odmrazovat, protože vytvořený led zvyšuje spotřebu energie. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky a pracné rozmrazování. Lednička Amica VT 862 AB vám místo toho nabídne pohodlí a úsporu energie díky systému automatického odmrazování.
Tento nejprodávanější kus Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VT862AB OBAL POŠKOZEN máte možnost nakoupit bez obtíží na našem webu v sekci jednodveřové s mrazákem! Vyhledejte si ještě další zboží ve zmiňované sekci za super ceny. Věhlasná značka neuvedeno má skvělé produkty za příznivé ceny! Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VT862AB OBAL POŠKOZEN od odblíbeného výrobce neuvedeno najdete v aktuální nabídce opravdu výhodně. Momentálně k dispozici za 7 219 Kč.